Główna » VIII Bieg Kwitnącej Jabłoni – 2019 » Kilka słów wyjaśnienia odnośnie limitu uczestników oraz jak będzie odbywała się werifykacja zawodników.

Kilka słów wyjaśnienia odnośnie limitu uczestników oraz jak będzie odbywała się werifykacja zawodników.

Zapisy tylko przez Internet. Brak limitu na zapisy.

Jeśli się nie zapisałeś przez Internet, czyli nie ma Ciebie na liście startowej tutajnie będziesz mógł brać udział w biegu. Limitu na zapisy przez Internet nie ma. Ale jest limit na udział w biegu – 200 osób. Szczegóły w następnym akapicie.

Limit na udział w biegu – 200 osób.

W dniu zawodów będzie wydzielone jedno stanowisko gdzie każdy zawodnik po okazaniu podpisanego oświadczenia o udziału w biegu otrzymuje numer i pakiet startowy. NIE WAŻNE KTÓRYM JESTEŚ NA LIŚCIE STARTOWEJ W INTERNECIE, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ STAWIANIA W BIURZE ZAWODÓW. Czyli jeśli przyjedziesz za pożno może zdarzyć się że limit jest juz wyczerpany. Na pocieszenie możemy powiedzieć że limit 200 osób zrobiony jest z zapasem, i nigdy jeszcze nie osiagaliśmy tej liczby. Ale jak będzie dobra pogoda to warto przyjechać wcześniej. 🙂

Jeszcze raz. Pamiętajcie że nie przyjmujemy nowych zgłoszeń w dniu zawodów, obsługa tylko zapisanych wcześniej przez Internet.

Comments are closed.