Glówna » Lista startowa

Lista startowa

V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W RYTRZE 11.11.2017 r. godz. 11:11
UWAGA!!! Twoje zgłoszenie pojawi się na liście startowej do 24h.

Lp.ImięNazwiskoDrużynaKategoriaDystansNumer
1MateuszMikulskiVisegrad Maraton RytroOPEN MĘŻCZYZN10km
2AngelikaBrońćzykVisegrad Maraton RytroOPEN KOBIET5km
3AndrzejTokarzAndrzejTokarz.plOPEN MĘŻCZYZN10km
4MaciejMajdaVisegrad Maraton RytroOPEN MĘŻCZYZN10km
5PiotrBroniszewskiSZOST TEAMOPEN MĘŻCZYZN5km
6JanTomasiakVisegrad Maraton RytroOPEN MĘŻCZYZN10km015
7RafałSzewczykKrav Maga Nowy SączOPEN MĘŻCZYZN10km
8MilanKullaLK Metropol KošiceOPEN MĘŻCZYZN10km
9RobertŁopuchVisegrad Maraton RytroOPEN MĘŻCZYZN5km
10JanuszGawronBrygada BeskidówOPEN MĘŻCZYZN5km
11SzymonPorembaSądecka Grupa BiegowaOPEN MĘŻCZYZN10km
12ŁukaszWójcikOPEN MĘŻCZYZN10km
13KamilSądejOPEN MĘŻCZYZN10km
14KrzysztofKornaśHusaria Race TeamOPEN MĘŻCZYZN10km
15ZbigniewSzpilaSądecka Grupa BiegowaOPEN MĘŻCZYZN10km
16RobertKogutOPEN MĘŻCZYZN10km006
17KrzysztofJaworskiVisegrad Maraton RytroOPEN MĘŻCZYZN10km
18MarekTomasiakVisegrad Maraton RytroOPEN MĘŻCZYZN10km005
19EwaPałuzewiczVisegrad Maraton RytroOPEN KOBIET10km
20StefanBaranVisegrad Maraton RytroOPEN MĘŻCZYZN10km
21JacekMartuśBOBOWSKA GRUPA BIEGOWAOPEN MĘŻCZYZN10km012
22PawełSułkowskiVisegrad Maraton Rytro /
Stowarzyszenie Rekonstrukcji
Historycznych 1 PSP AK
OPEN MĘŻCZYZN10km
23RenataStawiarskaAndrzej Tokarz GroupOPEN KOBIET10km004
24ŁukaszMikulskiVisegrad Maraton RytroOPEN MĘŻCZYZN10km
25KrystynaWojsławSądecka Grupa BiegowaOPEN KOBIET5km
26GrzegorzPaluchOPEN MĘŻCZYZN10km
27JacekMatuszewskiOPEN MĘŻCZYZN5km
28IreneuszTrojanRób to co KochaszOPEN MĘŻCZYZN10km003
29TomášDemočkoMARAS teamOPEN MĘŻCZYZN10km
30RobertTomasiakVisegrad Maraton RytroOPEN MĘŻCZYZN5km011
31KajetanTomasiakVisegrad Maraton RytroOPEN MĘŻCZYZN5km010
32SzymonLichawskiZnikajacy PunktOPEN MĘŻCZYZN5km013
33RobertRadzikOPEN MĘŻCZYZN10km002
34JarosławJurekKS FlorianOPEN MĘŻCZYZN10km
35PaulinaPawłowska-JurekKS FlorianOPEN KOBIET10km
36JerzyStrojnyOPEN MĘŻCZYZN10km
37ArturRadziętaOPEN MĘŻCZYZN10km
38TomaszZiobrowskiSądecka Grupa BiegowaOPEN MĘŻCZYZN10km
39NataliaPodsadowskaGorlicka Grupa BiegowaOPEN KOBIET5km001
40JoannaSzurekGorlicka Grupa BiegowaOPEN KOBIET5km008
41AgataSzurekGorlicka Grupa BiegowaOPEN KOBIET5km009
42ZbigniewPodsadowskiGorlicka Grupa BiegowaOPEN MĘŻCZYZN10km007
43KarolinaZbozieńOPEN KOBIET10km
44MartinŠalataBK Stará ĽubovňaOPEN MĘŻCZYZN10km
45WojciechRostockiStarosądecki Biegacz /
MS Ubezpieczenia Sp. z o.o.
OPEN MĘŻCZYZN5km
46DanielKoszykVisegrad Maraton RytroOPEN MĘŻCZYZN10km
47JacekMordarskiBiega bo lubieOPEN MĘŻCZYZN10km
48IwonaBastaVisegrad Maraton RytroOPEN KOBIET10km
49DarekDobekOPEN MĘŻCZYZN10km014
50PiotrTokarczykBRYGADA BESKIDÓWOPEN MĘŻCZYZN10km
51ŁukaszZarembaOPEN MĘŻCZYZN10km
52BogdanGawronBrygada BeskidówOPEN MĘŻCZYZN10km
53AniaSołtysikAmbasador Festiwalu BiegowegoOPEN KOBIET5km
54ŁukaszSierotowiczOPEN MĘŻCZYZN10km
55SzymonKuligOPEN MĘŻCZYZN5km
56WiolettaGnutekOPEN KOBIET10km
57MichałSzymańskiOPEN MĘŻCZYZN10km
58ZbigniewBastaSoloOPEN MĘŻCZYZN10km
59KrzysztofCzarneckiOPEN MĘŻCZYZN10km
60AnnaKrężołekOPEN KOBIET10km
61GrzegorzTyrpakDolina DunajcaOPEN MĘŻCZYZN10km
62CzesławŁękawskiVisegrad Maraton RytroOPEN MĘŻCZYZN10km
63KrystynaŁękawskaUKS RyterOPEN KOBIET5km
64TeresaMrózOPEN KOBIET10km
65TomášDemočkoMARAS teamOPEN MĘŻCZYZN5km
66MartinaKolibárováMARAS teamOPEN KOBIET5km
67BartłomiejJasińskiOPEN MĘŻCZYZN5km
68GrzegorzPodosekGrześOPEN MĘŻCZYZN10km
69KatarzynaBielaOPEN KOBIET5km